Виноградная водка из магазина

Список форумов Самогон из фруктов и ягод Самогон из винограда (чача, граппа)

Сообщение bbwbb » 12.11.2016, 21:19

Відпочивав в вересні в Затоці і звичайно ж відвідав завод Шабо, та й прикупив "сувенірів". Один з них - виноградна водка діамантової! фільтрації недавно опробував (добре, що з близькими) - жах! :eek: Таку паршиву самогоняру давно не пив, прийшлось для вияснення відкрити і другу таку ж, правда, "срібної фльтрацї" - аналогічно! І це в фірмовому магазині на заводі..., чи я чогось не тямлю в виноградних водках? :weirdface:

P12-11-16_19.58.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра ИЗОБРАЖЕНИЙ в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
bbwbb M
Аватара
С нами: 10 месяцев 21 день

Sponsor

Sponsor

Сообщение Yaros » 13.11.2016, 12:25

А шо на нiй написано? С чого зроблена, спирт чи продукт дiстiляцii?
Yaros В сети
С нами: 11 месяцев 18 дней

Сообщение bbwbb » 14.11.2016, 17:14

Yaros писал(а):А шо на нiй написано? С чого зроблена, спирт чи продукт дiстiляцii?
Прийшлось лупу шукати.
"Напій алкогольний "Горілка виноградна проба № 1" -міцний алкогольний напій, який виготовлений з винограду елітних сортів Шардоне і Рислінг рейнський з кращих мікрозон теруару ШАБО. Використання білого винограду, як основи горілки, робить її унікальною та додає їй приємний виноградний аромат з легким квітковим відтінком. Кришталевої чистоти "Горілці виноградній проба № 1" надає додаткова діамантова фільтрація. Цим пояснюється надзвичайна чистота виноградної горілки SHABO. В кожній пляшці -4,5 кг винограду ШАБО.
Склад: спирт коньячний молодий імпортний чи вітчизняний, дистилят з виноградної сировини, помякшена вода, цукровий сироп."
На практиц напій для екстремалів, хоча дійсно, якийсь слаби виноградний відтінок є.
Це я пишу щоб ви не купились на гарну пляшку, бо 113грн за неї не варто. :smile:
Як варіант, що лівак, але ж на заводі?!! :weirdface: Тоді ж там взяв звичайну не виноградну горілку ШАБО, ввечері кушали, була нормальна звичайна.
bbwbb M
Аватара
С нами: 10 месяцев 21 день

Сообщение Yaros » 14.11.2016, 17:41

bbwbb писал(а):спирт коньячний молодий імпортний чи вітчизняний, дистилят з виноградної сировини
Ключевая фраза! Я так думаю шо там обычный спирт (в смысле водка) полюс добавили дистиллятных хвостов для аромату. Ну а нормальный дистиллят пошел на дорогой коньяк. Все написанное чисто мое ИМХО, фактов не имею. :smoke:
Yaros В сети
С нами: 11 месяцев 18 дней

• 2

Сообщение Flax » 15.11.2016, 13:09

bbwbb писал(а):Відпочивав в вересні в Затоці і звичайно ж відвідав завод Шабо, та й прикупив "сувенірів". Один з них - виноградна водка діамантової! фільтрації недавно опробував (добре, що з близькими) - жах! :eek: Таку паршиву самогоняру давно не пив, прийшлось для вияснення відкрити і другу таку ж, правда, "срібної фльтрацї" - аналогічно! І це в фірмовому магазині на заводі..., чи я чогось не тямлю в виноградних водках? :weirdface:

Ніяк не можу зрозуміти жадібності і тупоголовості наших "бізьмесменів".
Гарна пляшка,пристойна ціна... і залити шмурдяк, який вдруге не купиш і всім разкажеш щоб не купляли.
Flax M
Аватара
С нами: 11 месяцев 14 дней

Сообщение stinger » 15.11.2016, 14:56

незнаю, незнаю. эту с серебристой еще не открывал, а открывал с красной нашлепкой "мускатная водка". очень даже неплохо. явный вкус муската и судя по всему это неплохой дистиллят. так что ничего плохого про это не скажу. ну а серебристую как открою - отпишу.
stinger M
С нами: 11 месяцев 1 день

Сообщение AlexS » 11.08.2017, 11:59

stinger писал(а):незнаю, незнаю. эту с серебристой еще не открывал, а открывал с красной нашлепкой "мускатная водка". очень даже неплохо. явный вкус муската и судя по всему это неплохой дистиллят. так что ничего плохого про это не скажу. ну а серебристую как открою - отпишу.
Подтверждаю, мускатная очень даже ничего. Остальные оставляют желать лучшего.
AlexS
С нами: 1 месяц 11 дней

Вернуться в Самогон из винограда (чача, граппа)

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: D_D и 8 гостей